טיול מאורגן לקוריאה | ההרשמה המוקדמת לטיולי אביב 2018 החלה >>

טיול מאורגן לקוריאה | ההרשמה המוקדמת לטיולי אביב 2018 החלה >>

חודש אפריל אהוב ביותר על הקוריאנים – החורף הקר והמושלג מפנה את מקומו לאביב, מזג האוויר מתחמם בהדרגה ועונת הגשמים עדיין לא החלה. הטבע מתקשט בשלל גווני פריחה. מהוורוד-לבן של עץ הדובדבן, הצהוב החזק של עץ הפורסיטיה, האשכולות הסגולים של עץ הלילך ועד למרבדים הענקיים של שיחי האזליה. בשדות האורז, שמתעוררים מתרדמת החורף הארוכה, מוריקים נבטי השעורה שנזרעה בהם בראשית הסתיו. הלב מתמלא בשמחה של התחלה ועשייה חדשה.

בחודש מאי הימים בהירים ושמשיים. מזג האוויר מתייצב, כמות הגשמים עדיין קטנה והטבע נצבע לאיטו בירוק עז. רחובות הערים מתמלאים במיליוני פנסי לוטוס לכבוד יום הולדתו של בודהה הקרב ובא. סביב אירוע זה נחגגים פסטיבלים רבים בכל רחבי קוריאה.

קוריאה הדרומית צמחה בעשורים האחרונים באופן ראוי להערצה ולחיקוי: מעוני ונחשלות למעצמה כלכלית מובילה בכל תחומי התעשייה והמסחר; משלטון מלכים ואצילים לדמוקרטיה משגשגת. במסענו נחווה את המיזוג בין מסורת לקדמה. נסייר בסיאול, עיר אולטרה מודרנית, בה נמצא מגדלי עסקים מעוצבים ומיוחדים בצד ארמונות עתיקים ושווקים עממיים. נתוודע לאורחות החיים של העם הקוריאני, תרבותו ומנהגיו, נפגוש אומנים קוריאניים המתמחים באומנויות מסורתיות עממיות מגוונות, ונתחקה אחר השילוב המיוחד והמרתק של שימור המסורות העתיקות בצד חדשנות טכנולוגית מהמתקדמות בעולם. נטייל גם בנופי הטבע המגוונים ועוצרי הנשימה של חצי האי הקוריאני.

מסעות העומק מתאימים לאנשים שזוהי פגישתם הראשונה עם קוריאה, המעוניינים בהכרות מעמיקה עם האתרים הקלאסיים ובמקביל להגיע למחוזות עלומים, המוכרים בעיקר בקרב האוכלוסייה המקומית. נטייל בקבוצה קטנה ונזכה לחוויה איכותית ומעמיקה במפגשנו עם תרבותה הייחודית של קוריאה. מועדי הטיול, המסלול והאתרים נבחרו בקפידה רבה כדי להגיע לשיא חגיגות האביב.

  • מסע עומק לפריחת הדובדבן וחגיגות האביב בקוריאה – 15 יום, יציאה: 31/3/2018 חזרה: 14/4/2018 (בחול המועד פסח)

  • מסע עומק בקוריאה לפסטיבלי האביב וחגיגות יום ההולדת של בודהה – 15 יום, יציאה: 17/5/2018 חזרה: 31/5/2018

 

טיולי אביב - הצטרפו לקסם, ההרשמה המוקדמת החלה!

קוריאה מהווה עדיין תרבות עלומה ובלתי מוכרת לתיירים מערביים. הזדמנות לתגליות וחוויות ייחודיות. הנכם מוזמנים להבטיח את מקומכם בקבוצה קטנה ואיכותית, מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

 

 

 

 

 

Comments are closed.